Strona Główna
Sierpień 29 2016 16:37:59   
Nawigacja
Strona Główna
Historia Powstania Gimnazjum
Nasza Szkoła
Nasz Patron
Ceremoniał Szkolny
Nasza Gmina

Rekrutacja 2016/2017
Szkolny zestaw podręczników
Edukacyjny projekt gimnazjalny
Materiały dodatkowe do podręczników

Dokumenty szkolne
Kontakt
Linki
Informacje dla rodziców i uczniów
Pedagog szkolny
Konkursy i zawody
Galerie Fotografii
e-learning
Europejski Fundusz Społeczny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Egzamin gimnazjalny
Ewaluacja wewnętrzna
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: Renata Hyjek
Szkoła Współpracy

;
Szkoła bez przemocy

Bezpieczna szkoła

Dziecko w sieci

Szkoła z klasą

Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym

KLIKNI BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

PATRONEM NASZEJ SZKOŁY JEST WIELKI POLAK – JAN PAWEŁ II  - OJCIEC ŚWIĘTY.
KTÓŻ, JEŚLI NIE ON MÓGŁBY ZOSTAĆ PRZEWODNIKIEM MŁODYCH DUSZ?  


KLIKNIJ NA OBRAZKU BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Wypożyczanie podręczników
      Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym informuje, że wypożyczanie podręczników dla uczniów klas pierwszych i drugich  odbywać się będzie  zgodnie
z Regulaminem w dniach:
      25 -26  sierpnia w godzinach 9.00 - 13.00 - uczniowie klas I
      29-30 sierpnia w godzinach 9.00 - 13.00 - uczniowie klas II.


23.06.2016 r. Zakończenie roku szkolnego klas trzecich.
       „Do widzenia przyjaciele” takie hasło towarzyszyło tegorocznym absolwentom gimnazjum podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. dziękczynną odprawioną w kościele parafialnym pw. MBWW w Tuszowie Narodowym. Po mszy wszyscy zgromadzeni udali się do budynku gimnazjum. Pani  dyrektor Stanisława Kardyś, przywitała wszystkich zebranych, przekazując jednocześnie informacje związane z osiągnięciami i sukcesami absolwentów. W swoim wystąpieniu Stanisława Kardyś  podkreśliła, jak ważne w życiu człowieka jest wykształcenie. Swoją wypowiedź zakończyła życzeniami, skierowanymi do absolwentów, życząc  im sukcesów w dalszej edukacji.  Ci ,którzy wytrwale i systematycznie pracowali,  osiągając wysokie wyniki nauczania, zostali obdarowani nagrodami książkowymi, a rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Nie zapomniano również o sportowcach, którzy przez trzy lata odnosili znaczące sukcesy  
w sporcie. Rodzice zaangażowani w pracę na rzecz szkoły otrzymali z rąk pani dyrektor podziękowania. Potem odbyła się część artystyczna, przygotowana przez młodzież. Na zakończenie absolwenci klas trzecich wręczyli wszystkim nauczycielom i wychowawcom certyfikaty Super Nauczyciel, Super Wychowawca.Sukces naszych uczennic w Powiatowym Konkursie Czytelniczym
      Miło nam poinformować, że Weronika Wieczerzak z klasy II c zdobyła  tytuł laureatki, a Magdalena Bernat z klasy II a i Julia Maziarz z klasy I b  tytuł finalistki Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla gimnazjów powiatu mieleckiego. Konkurs, któremu towarzyszyło hasło: „Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji”, zorganizowany został przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie - Filia w Mielcu wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Promocji i Rozwoju Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie oraz Kołem Nauczycieli Polonistów.
I etap konkursu odbył się w gimnazjach w kwietniu 2016 r., W ten sposób każda szkoła wyłoniła najlepszych uczniów, którzy przeszli do kolejnego - II etapu konkursu. Zwycięzcy pierwszego etapu byli zobowiązani do zaprezentowania wybranej przez siebie książki z trzech zaproponowanych przez organizatora do II etapu wraz z twórczością i życiem jej autora.
II etap konkursu odbył się 18 maja 2016 r. w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu. Weronika i Julia do konkursu czytelniczego zostały przygotowane przez  G. Kusek, natomiast Madzia przez B. Ćwięka – Występek.

19.06. 2016 r. III Gimnazjalny Festiwal
        Dnia 19 czerwca 2016 roku na placu gen. Sikorskiego odbył się III Gimnazjalny Festiwal Twórczości Naukowej i Artystycznej zorganizowany przez nauczycieli i młodzież Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym.  W tegorocznym festiwalu na zaproszenie dyrektora gimnazjum uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne z powiatu mieleckiego, Wiejski Dom Kultury i Rekreacji w Grochowem oraz Aeroklub  im. Bogusława  „Bodka” Mrozka w Tuszowie Narodowym. Otwarcia festiwalu dokonała pani Stanisława Kardyś, dyrektor gimnazjum, witając zaproszonych gości, władze samorządowe, rodziców i mieszkańców z terenu gminy. Mottem przewodnim Gimnazjalnego Festiwalu Twórczości Naukowo-Artystycznej było ”Wiedza drogą do sukcesu”. Zgodnie z misją szkoły, że jednym z najistotniejszych zadań stojących przed szkołą jest promowanie wartości nauki i podjęcie trudu jej popularyzacji, festiwal integruje uczniów, motywuje, pozwala na wymianę doświadczeń, pobudza do działania. Umożliwia zaprezentowanie osiągnięć, zdolności i umiejętności uczniów. W programie było wiele atrakcji naukowych i artystycznych. Nie zabrakło również wystaw prac plastycznych, fotograficznych, technicznych oraz wytworów prac z WDKiR w Grochowem, wystaw modeli latających - Aeroklubu im. Bogusława  „Bodka” Mrozka w Tuszowie Narodowym.
Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska, na których młodzi naukowcy z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych przedstawiali w sposób kreatywny doświadczenia biologiczne, fizyczne, chemiczne, matematyczne, techniczne.
Na stoiskach przygotowanych przez gimnazjalistów zwiedzający mogli zapoznać się z magicznym światem fizyki, władcami probówek, tajemnicami ludzkiego ciała, matematycznymi łamigłówkami, polonistycznymi zagadkami, odwiedzić kawiarenkę turystyczną i posmakować angielskich ciasteczek. Zaproszeni przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych  swoimi ekspozycjami i pokazami zaprezentowali:
  •   niezwykły świat niskich temperatur i wysokich napięć - I Liceum Ogólnokształcące im.  St. Konarskiego w Mielcu
  •   doświadczenia biologiczne - II Liceum Ogólnokształcące  im. M. Kopernika w Mielcu
  •  prezentacja różnych zawodów - Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu
  • pokaz sprzętu geodezyjnego - Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
  • pokaz sprzętu policyjnego i sprzętu ratownictwa medycznego - Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu
  • praca drukarki 3 D- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu
  • pokaz robotów i drukarki 3 D skonstruowanej przez ucznia - Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
Rodzice zapewniając przysmaki z grilla i domowe wypieki zadbali, by nikt nie był głodny.
Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczniowie mieli okazję do pokazania swoich umiejętności, kreatywności oraz podzielenia się swoją wiedzą. Pan Andrzej Głaz – Wójt Gminy Tuszów Narodowy wyraził uznanie dla nauczycieli oraz pogratulował pomysłowości, podkreślił, że jest to wspaniała okazja do promowania ucznia, szkoły i gminy.
      Dyrektor gimnazjum serdecznie dziękuje nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji gimnazjalnego festiwalu.Konkurs "Szkoła wolna od dopalaczy"
 W roku szkolnym 2015/2016 nasze gimnazjum przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego pn."Szkoła wolna od dopalaczy".
    Celem konkursu było zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo, jakie niesie za sobą zażywanie dopalaczy.
    W okresie od 16 listopada 2015 r. do 31 maja 2016 r.  realizowaliśmy zadania wynikające z regulaminu konkursu, co pozwoliło nam  na otrzymanie tytułu "Szkoła wolna od dopalaczy". Wśród realizowanych działań były między innymi zajęcia z pedagogiem szkolnym na temat działania dopalaczy i niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą ich używanie, spotkania z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zarówno dla rodziców, nauczycieli, jak i uczniów, na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich, konsekwencji prawnych związanych z rozprowadzaniem dopalaczy oraz zagrożeń z nimi związanych. Odbyło się także spotkanie z psychoterapeutą z Ośrodka Uzależnień, która omówiła działanie dopalaczy na organizm człowieka. Poruszyła również kwestię uzależnienia i walki z nim. Uczniowie dowiedzieli się, w jak krótkim czasie można uzależnić się od dopalaczy i jak trudno niejednokrotnie jest pokonać uzależnienie.
    Uczniowie wykonywali  plakaty pod hasłem „Stop dopalaczom!”, których myślą przewodnią było ukazanie ich negatywnego działania na organizm człowieka. Zbierano podpisy pod listą „Dopalaczom mówię nie!”, jako protest przeciwko zażywaniu i rozprowadzaniu tego typu środków. Podjęto również wiele innych przedmiotowych działań, które pozwoliły nam na otrzymanie tego tytułu.
Niezwykle ważną rzeczą w życiu młodego człowieka jest asertywność, czyli umiejętność mówienia nie, kształtowanie umiejętności skutecznego odmawiania, wdrażanie uczniów do autorefleksji i samooceny oraz wzmacnianie tych zachowań. Należy przekazywać uczniom wiedzę na temat negatywnych skutków stosowania różnych środków uzależniających, zniszczeń, jakie powodują w organizmie oraz skutków w życiu dorosłym i społecznym.
Uczniowie chętnie włączyli się w realizację przedsięwzięć zaproponowanych regulaminem konkursu. Koordynatorem realizacji poszczególnych zadań w gimnazjum była pedagog szkolny.


Rozstrzygnięcie konkursu "THE BIG CHALLENGE"
       Dnia 26 kwietnia 2016 roku w naszej szkole (podobnie jak i w wielu w Polsce i w Europie) odbył się konkurs 'THE BIG CHALLENGE'. Jest to międzynarodowy konkurs języka angielskiego online. Wzięło w nim udział 48 uczniów naszego gimnazjum na trzech poziomach zaawansowania. Koordynatorem konkursu była pani Natalia Krawiec.
Konkurs powstał we Francji w 1999 roku, a obecnie organizowany jest w siedmiu krajach Europy i cieszy się ogromnym sukcesem. W tym roku przystąpili do niego uczniowie z 6 006 szkół, z siedmiu krajów Europy: Francji, Niemiec, Hiszpanii, Polski, Austrii, Holandii oraz Szwecji, łącznie 605 308 uczniów. W Polsce w tym roku wzięło w nim udział 178 szkół, czyli 6 723 uczniów.
Celem konkursu jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Dla naszych gimnazjalistów był to praktyczny sposób weryfikacji umiejętności językowych, jak słuchanie, czytanie, znajomość struktur gramatyczno - leksykalnych oraz sprawdzenie ogólnej wiedzy o krajach anglojęzycznych. Dzięki trzem rankingom mogli porównywać swoje wyniki na różnych szczeblach konkursu.
Dnia 07 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wszyscy otrzymali certyfikaty, potwierdzające poziom zaawansowania ucznia, zgodnie z międzynarodową klasyfikacją CEFR. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczne nagrody, a najlepsi z nich zostali dodatkowo uhonorowani pucharami i medalami.
Jesteśmy dumni z wyniku Jakuba Ciemięgi (ucznia kl. I b), który zajął I miejsce w szkole oraz w województwie podkarpackim, i 4 miejsce w Polsce, na 1 312 uczniów biorących udział na tym poziomie. Kuba uzyskał 344 punkty na 350!!! To ogromny sukces!
Bardzo wysoki wynik, 342 punkty, uzyskały również: Wiktoria Sączawa, Weronika Humaj oraz Aleksandra Barszcz, a także Tomasz Głaz, który zdobył 341 p. Wszystkim uczestnikom bardzo gorąco gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w nauce :-)16.06. 2016r.Rozstrzygnięcie konkursu związanego z 1050 rocznicą chrztu Polski
       16.06.2016r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu związanego z 1050 rocznicą chrztu Polski, który odbył się pod patronatem Pana Andrzeja Głaza – Wójta Gminy  Tuszów Narodowy.
Celem konkursu było:
-upamiętnienie 1050 rocznicy chrztu Polski,
-kształcenie postaw patriotycznych i dumy z osiągnięć własnego narodu,
-rozwijanie zainteresowania dziejami ojczystymi,
-kształcenie postaw twórczych i kreatywności uczniów.
Adresatami konkursu byli uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych z terenu gminy oraz uczniowie gimnazjum.
Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach:
- plastyczny dla szkół podstawowych pt: „ Chrzest Polski i jego znaczenie dla naszej Ojczyzny”
- wiedzy dla uczniów gimnazjum pt: „ Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego – znaczenie przyjęcia chrześcijaństwa dla Polski”.
Komisja konkursowa w składzie:
- Renata Lasek ,
- Zofia Skwara
- Barbara Ćwięka – Występek
przyznała nagrody w konkursie plastycznym dla:
Patrycji Kiełb – uczennicy klasy V z Zespołu Szkół w Maliniu
Dominiki Soja – uczennicy klasy V ze Szkoły Podstawowej w Czajkowej
Mateusza Książek – ucznia klasy V z Zespołu Szkół w Jaślanach
oraz wyróżnienia dla:
Marleny Sasor-uczennicy klasy V z Zespołu Szkół w Maliniu
Ewy Zawadzkiej – uczennicy klasy IV z Zespołu Szkół w Jaślanach
Karola Konefała – ucznia klasy IV z SP Czajkowej
Julii Mrozik – Uczennicy klasy V z Zespołu Szkół w Maliniu
W konkursie wiedzy przyznano nagrody dla uczennic  gimnazjum:
Julii Maziarz – uczennicy klasy Ib
Aleksandry Gesing – uczennicy klasy Ia
Karoliny Górskiej – uczennicy klasy Ib
oraz wyróżnienia dla:
Gabrieli Rzeźnik- uczennicy klasy Ia
Pauliny Patuszyńskiej – uczennicy klasy Ib  
Dyplomy i nagrody uczniom wręczyli Pan Wójt oraz Pani Stanisława Kardyś – dyrektor gimnazjum.
Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu  otrzymali z rąk Pana Wójta podziękowania.
Podczas swoich wystąpień zarówno Pani Dyrektor jak i Pan Wójt wskazali  jak ważnym wydarzeniem w dziejach narodu polskiego było  przyjęcie chrztu przez Mieszka I.Zaproszenie na festiwal


Dyrektor, nauczyciele, uczniowie
Publicznego Gimnazjum im. J. Pawła II w Tuszowie Narodowym
Serdecznie zapraszają
na Gimnazjalny Festiwal Twórczości
Naukowej i Artystycznej,
który odbędzie się 19.06.2016r. o godz. 16:00
na Placu gen. W. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym (obok szkoły)W programie:
I część – artystyczna:
- uroczyste otwarcie festiwalu
- prezentacja uczniowskich talentów
- występy młodzieży z WDKiR w Grochowem
II część – naukowa: (pokazy, wystawy, stoiska)
Gimnazjum im. J. Pawła II w Tuszowie Narodowym:
- magiczny świat fizyki
- w świecie łamigłówek
- kawiarenka turystyczna „Skarby Polski”
- wystawa modeli kartonowych i prac plastycznych
- wystawa fotografii „Kolory wiosny w obiektywie”
- władcy probówek
- angielskie ciasteczka - English Cookies
- komnata tajemnic – zagadki i łamigłówki
- tajemnice ludzkiego ciała
Ekspozycje i pokazy zaproszonych gości:
-  niezwykły świat niskich temperatur i wysokich napięć - I Liceum Ogólnokształcące im.  St. Konarskiego w Mielcu
- doświadczenia biologiczne - II Liceum Ogólnokształcące  im. M. Kopernika w Mielcu
- prezentacja różnych zawodów - Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu
- pokaz sprzętu geodezyjnego - Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
- pokaz sprzętu policyjnego i sprzętu ratownictwa medycznego - Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu
- praca drukarki 3 D- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu
- pokaz - Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
- wystawa - Wiejski Dom Kultury i Rekreacji w Grochowem
- wystawa statyczna modeli latających - Aeroklub im. Bogusława  „Bodka” Mrozka w Tuszowie Narodowym
III część – konkursy, zawodySukces sportowy ucznia naszego gimnazjum
       Paweł Dulik uczeń klasy III b od najmłodszych lat bardzo lubił wychowanie fizyczne, w szkole podstawowej brał udział w organizowanych na terenie gminy
i powiatu imprezach biegowych uzyskując czołowe miejsca.
   W pierwszej i drugiej klasie gimnazjum brał udział w wielu zawodach sportowych, gdzie w biegach długich uzyskiwał I lub II miejsce. Reprezentował również nasze gimnazjum biorąc udział w turniejach piłki ręcznej, koszykowej, siatkowej i nożnej.
    Od drugiej klasy gimnazjum Paweł zaczął treningi w Lekkoatletycznym Klubie Sportowym    „Stal Mielec” w Mielcu uprawiając biegi na długich dystansach. Paweł jest bardzo sumiennym uczniem, dobrym kolegą, który zawsze służy pomocą, nigdy nie odmawia pomocy zarówno nauczycielom jak i rówieśnikom. Jako zawodnik cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością biegową, ma dużą wydolność płuc, posiada chęć i wolę walki sportowej a przy tym zawsze okazuje postawę Fair Play. Systematycznie i aktywnie uczestniczy w życiu sportowym szkoły, czyni wyraźne postępy w rozwoju sprawności kondycyjnej  i koordynacyjnej. Swoją postawą daje przykład jak można zagospodarować czas wolny i osiągać dobre wyniki w sporcie i w nauce.
       W bieżącym roku szkolnym osiągał wysokie wyniki na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim:
- III miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w lekkiej atletyce- 1000m,
- IV miejsce w Mistrzostwach juniorów młodszych na dystansie 1500 m,
- I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w lekkiej atletyce- 1000 m,
- II miejsce w Ogólnopolskich Biegach ulicznych o Puchar prezydenta Miasta Mielca,
- III miejsce w Finale Wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych,
- III miejsce w „Biegu z wyobraźnią po wiedzę”  który odbył się w ramach VII Mieleckiego Festiwalu Nauki
i Techniki dla uczniów ze szkół powiatu mieleckiego.
   W ubiegłą niedzielę uzyskał II miejsce w Mistrzostwach Województwa podkarpackiego juniorów do lat 20, wynikiem 6,39 min na dystansie 2000m z przeszkodami. Był to jego debiut na tym dystansie i w tej dyscyplinie, gdzie pokonał rywali starszych od niego. Ten czas daje Pawłowi 21 miejsce w kraju oraz minimum do ogólnopolskiej olimpiady młodzieży.
    Życzymy Pawłowi jeszcze wielu sukcesów sportowych i udziału w  wielkich imprezach lekkoatletycznych.
 
8.06.2016 r. Wycieczka w Bieszczady
       Uczniowie klasy Ic, IIc i IIa w dniu 8 czerwca 2016 roku wzięli udział w wycieczce turystyczno – krajoznawczej w Bieszczady.
Bogaty program wycieczki obejmował:
- wejście na  Połoninę Wetlińską,
- zwiedzenie rezerwatu przyrodniczego Sine Wiry,
- zwiedzenie zapory wodnej w Solinie,
- rejs statkiem po Zalewie Solińskim,
- odwiedzenie zabytkowego rynku w Sanoku.

GALERIA

24.05.2016 r. Półfinał powiatowy w piłce noznej
       W dniu 24 maja na stadionie KS Tuszów Narodowy rozegrany został półfinał powiatowy w piłce nożnej pomiędzy gimnazjami z Tuszowa Narodowego i Padwi Narodowej. Na turniej nie stawiła się drużyna z gimnazjum w Gawłuszowicach, dlatego mecz pomiędzy Tuszowem a Padwią Narodową został rozegrany w pełnym wymiarze czasu 2×40 min.
– Mecz stał na wysokim poziomie pierwszą bramkę strzelił dla Tuszowa Michał Wieczerzak póżniej zespół Padwi wyrównał i w końcówce pierwszej połowy strzelił na 1:2. W drugiej połowie do natarcia ruszył zespół z Tuszowa strzelając na 2:2 i na 3:2 w końcówce spotkania zespół z Padwi strzelił bramkę na 3:3, co spowodowało że trzeba było rozegrać dogrywkę, która nie wyłoniła zwycięzcy i dopiero seria rzutów karnych rozstrzygnęła o zwycięstwie drużyny Padwi Narodowej – powiedział nam uczeń Krzysztof Radoń z Tuszowa Narodowego
W dniu 23 maja na boisku sportowym Orlik w Jaślanach został rozegrany półfinał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt w którym zmierzyły się zespoły: gimnazjum Tuszów Narodowy, gimnazjum Chorzelów i gimnazjum Gawłuszowice grając systemem “każdy z każdym”. W meczu gimnazjum Chorzelów – gimnazjum Tuszów Narodowy padł wynik 1:0 dla zespołu Chorzelowa w meczu Gawłuszowice Tuszów Narodowy padł wynik 2:5 dla zespołu Tuszowa i w ostatnim meczu zespołami Gawłuszowic i Chorzelowa wygrał zespół Chorzelowa 3;2 i zajął 1 miejsce w turnieju 2 miejsce zespół z Tuszowa Narodowego a 3 miejsce zespół Gawłuszowic. Poziom piłkarski i zaangażowanie dziewcząt stały na bardzo wysokim poziomie, co zasługuje na wielkie brawa.
Skład gimnazjum Tuszów Narodowy:
Chłopcy: 1. Krzysztof Radoń 2. Tomasz Kędzior 3. Patryk Krępa 4. Łukasz Stala 5. Hubert Konefał 6. Maksymilian Głaz 7. Dawid Kowal 8. Paweł Dulik 9. Jarosław Hyjek 10. Trela Piotr 11. Smykla Sebastian 12. Jamrozy Kacper 13. Maciej Zawadzki 14. Mateusz Czekaj 15. Bartek Pietryka 16. Łukasz Serafin 17. Michał Wieczerzak
Dziewczęta: 1. Marta Kusek 2. Klaudia Czachor 3. Patrycja Sowa 4. Mączyńska Anna 5. Iga Rusin 6. Jola Rusin 7. Kinga Kremla 8. Agnieszka Lubacz 9. Julia Maziarz 10. Magdalena Kielek 11. Patrycja Kasprzak 12. Katarzyna Kopeć 13. Natalia Płaza 14. Paulina Patuszyńska 15. Wiktoria Sączawa
Opiekun Jacek Cyganowski.


Strona 1 z 33 1 2 3 4 > >>
Zachowaj trzeźwy umysł!!!
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym